بهترین کرم ضد چروک بالای 40 سال خارجی

بهترین کرم ضد چروک بالای 40 سال خارجی

کتلین ویسکوزی، یک متخصص پوست در ویرجینیا می گوید: با وجود این که هدف اصلی کرم ضد چروک کاهش خط و خطوط پوست است اما این محصولات معمولا با مزایای دیگری همچون آبرسانی و مرطوب نگه داشتن پوست و کنترل رنگ پوست همراه هستند. نانا بوآکی اضافه می کند که کرم های ضد پیری سرشار از آنتی اکسیدان ها و ترکیبات سفید کننده هستند که به کاهش التهاب پوست نیز کمک می کنند.

مهم نیست که چند سال داشته باشید، متخصصین پوست اعتقاد دارند هیچ وقت برای شروع مراقبت از پوست دیر نیست. وقتی که شما وارد دهه 30، 40 و یا 50 زندگیتان میشوید پیروی از یک روتین پوستی که شامل کرم ضد چروک می تواند تفاوت بسیاری در سلامت پوست شما ایجاد کند.

اما با وجود تمام این ویژگی ها و وعده های تولیدکنندگان کدام کرم ضد چروک +40 سال مناسب شما است؟ در ادامه برای پاسخ به این سوال از ویژگی های بهترین کرم های ضد چروک 40 سال خواهیم گفت.

4 مدل از بهترین کرم ضد چروک بالای 40 سال خارجی:

 1. کرم ضد چروک روز خاویار اولاین 40 سال به بالا
 2. کرم ضد چروک شب پریم مدل Matex
 3. کرم ضد چروک شب اوسرین مدل Hyaluron Filler
 4. کرم لیفتینگ و ضدچروک اولاین مدل توتال لیفت لیزر +40

هنگام خرید کرم های ضد چروک به دنبال چه ویژگی هایی باشیم؟

متخصصین زیبایی پیشنهاد می دهند هنگام خرید کرم های ضد چروک به وجود ترکیبات زیر در ترکیب محصول ضد چروک اهمیت دهید:

رتینول

رتینول یکی از مشتقات ویتامین آ است، که آثار افزایش سن پوست که به مرور زمان نمایان می شوند را کاهش و حتی گاهاً معکوس می کند. رتینول با تنظیم کارکرد سلول تولید کلاژن را افزایش می دهد و از تخریب آن جلوگیری میکند. نتیجه استفاده از رتینول بهبود بافت پوست، رفع چروک های پوست، سفت و یکدست شدن پوست، و در نهایت زیبایی بیشتر آن خواهد بود.

پپتید ها

یک ترکیب بی نظیر برای کرم های ضد چروک هستند که از زنجیره های کوچک آمینو اسیدی تشکیل شده اند و ترکیبات اصلی تشکیل دهنده پروتیئن هایی همچون کلاژن هستند. پس تاثیر مستقیمی در تولید کلاژن و ترمیم چروک ها و سفتی پوست خواهند داشت.

آنتی اکسیدان ها

آنتی اکسیدان ها که شامل ویتامین های سه و ای و همچنین نیاسینامید هستند به جلوگیری از آثار پیری زودرسی که در اثر رادیکال های آزاد مانند آلودگی های محیطی و سیگار، و همچنین نور آفتاب هستند، کمک می کنند. همچنین ویتامین سی و نیاسینامید به روشن کردن و همگن کردن رنگ پوست کمک می کنند.

مرطوب کننده ها

مرطوب کننده ها یکی از ملزومات هر روتین پوستی هستند. ترکیباتی همچون هیالورانیک اسید و سرامید و گلوسرین به آبرسانی و نگه داری رطوبت پوست که با افزایش سن کاهش پیدا می کنند، کمک می کنند.

ضد آفتاب

شما هر چقدر هم از محصولات ضد چروک استفاده کنید، ضد افتاب ها بهترین صلاح در برابر پیری هستند. به طور تخمینی حدود 80% از آسیب ها و آثار پیری پوست ما از جمله چین و چروک و لکه های پوستی، در اثر قرار گرفتن روزانه در برابر نور آفتاب ایجاد می شوند. در نتیجه این آثار به راحتی با استفاده روزانه و مداوم از ضد آفتاب به راحتی قابل پیشگیری هستند. یک ضد آفتاب مناسب با SPF 30 یا بیشتر به راحتی می تواند از بسیاری از این آسیب ها جلوگیری کند.

آیا کرم های ضد چروک واقعا عمل می کنند؟

آیا کرم های ضد چروک واقعا عمل می کنند؟

آزمایشات نشان داده اند که بسیاری از این محصولات ضد پیری و ضد چروک عمل می کنند و تاثیرات قابل مشاهده ای به جا می گذارند. در این آزمایشات تغییرات قابل اندازه گیری در رطوبت پوست، کاهش خطوط پوستی، چروک ها و لکه های تیره مشاهده شده اند. اما نکته اصلی در نتیجه گرفتن از محصولات ضد چروک تداوم استفاده و پیگیری آن است. تقریبا 4 هفته استفاده روزانه از محصولات پوستی نیاز است تا بتوانید شروع تاثیر آن ها حس کنید. و برای مشاهده بیشترین تاثیر حداثر 12 هفته زمان نیاز است.

بهترین روش استفاده از کرم های ضد چروک کدام است؟

بهترین توصیه ما این است که طبق دستور العمل روی بسته بندی محصول عمل کنید زیرا بعضی از فرمولاسیون ها نیاز به  2 باز استفاده در روز دارند و بعضی دیگر به یک بار. برای گرفتن نتیجه بهتر همیشه محصول را بر روی پوست تمیز و خشک اعمال کنید و برای جلوگیری از تحریک پوست خود با مقادیر کمتر شروع کنید. با استفاده مقدار کمی یک روز در هفته آغاز کنید و به مرور زمان آن را به تا 3 بار در هفته افزایش دهید.

پیشنهاد امیلی: کرم های سفت کننده پوست با تحریک تولید کلاژن و آبرسانی باعث سفت شدن پوست چروک صورت میشوند. برای مشاهده بهترین کرم سفت کننده صورت خارجی کلیک کنید.

معرفی بهترین کرم ضد چروک بالای 40 سال خارجی

Eveline-Royal-Caviar-Therapy-Day-Cream-40+-50Ml

1. کرم روز خاویار اولاین 40 سال به بالا حجم 50 میل

این کرم حاوی عصاره خاویار، کلاژن، آلانتوئین، روغن‌های طبیعی، ویتامین‌ها و مواد مغذی برای پوست است، که با ترمیم و تغذیه پوست به جوانسازی و حفظ شادابی پوست کمک می کند.

مزایای استفاده از کرم خاویار اولاین:

 • ترمیم روند تشکیل سلول های جدید
 • رطوبت رسانی  عمیق
 • جوانسازی و محافظت پوست
 • صاف کنندگی خطوط چروک عمیق
 •  افزایش تراکم و صاف کردن پوست

برای خرید کرم خاویار اولاین می توانید اینجا کلیک کنید.

Prime-Matex-Night-Repair-Cream-50ml

2. کرم ضد چروک شب پریم مدل Matex حجم 50 میلی لیتر

این کرم با وجود ترکیباتی همچون روغن های آرگان، جوجوبا، شیا و کاکائو، عصاره های گیاهی مانند عصاره آلوئه ورا، چای سبز و روغن های معطر در کنار آبرسانی قوی به پوست شما به درمان چین و چروک های پوست شما می پردازد.

مزایای استفاده از کرم ضد چروک شب پریم:

 • رطوبت رسانی و آبرسانی عمیق پوست
 • تحریک کلاژن‌سازی و جوان‌سازی
 • ترمیم‌کننده پوست
 •  رفع چروک های صورت

برای خرید کرم ضد چروک شب پریم می توانید اینجا کلیک کنید. 

کرم ضد چروک شب اوسرین مدل Hyaluron Filler حجم 50 میل

3. کرم ضد چروک شب اوسرین مدل Hyaluron Filler حجم 50 میل

تاثیر کرم ضئ چروک شب اوسرین به صورت فوری در صفت و لیفت شدن پوست شما نمایان می شود. ترکیبات این کرم در کنار حفظ زیبایی پوست شما از نمایان شدن آثار پیری بر روی پوست نیز جلوگیری می کند.

مزایای استفاده از کرم ضد چروک شب اوسرین:

 • ضد چروک قوی
 • لیفت کننده قوی پوست
 • از بین بردن چروک های پوست
 • باز گرداننده رطوبت پوست
 • کاهش چین و چروک به طور واضح
 • آبرسانی عمیق پوست صورت

برای خرید کرم ضد چروک شب اوسرین می توانید اینجا کلیک کنید.

+LASER-THERAPY-TOTAL-LIFT-DAY-AND-NIGHT-CREAM-40+

4. کرم لیفتینگ و ضدچروک اولاین مدل توتال لیفت لیزر +40 حجم 50

فرمولاسیون این کرم با ترکیباتی مانند روغن آرگان، جوانه گندم و جوانه سویا مناسب برای لیفتینگ و ضد چروک پوست های افراد بالای 40 سال است. این کرم مناسب انواع پوست حتی پوست های خشک و حساس می باشد.

مزایای استفاده از کرم لیفتینگ و ضد چروک اولین:

 • تقویت محافظ طبیعی اپیدرم پوست
 • کاهش چین و چروک ها و خطوط تقلیدی
 • عملکرد شبه بوتاکس
 • جهت افزایش سفتی پوست

برای خرید کرم لیفتینگ و ضد چروک اولاین می توانید اینجا کلیک کنید. 

منابع:

https://www.goodhousekeeping.com/beauty-products/g723/anti-aging-skin-awards/

4.1/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

انبارگردانی امیلی تا 50 % تخفیف  کلیک کنید

نیاز به مشاوره پوست و مو داری؟!

ما تو اینستاگرام آنلاینیم! تو دایرکت سوالتو بپرس...