بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی (بعد از حمام)

بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی (بعد از حمام)

ماسک مو، یکی از مهمترین مراحل روتین پوستی برای انواع مو به‌ویژه موهای خشک، آسیب‌دیده و بلند است. انواع ماسک مو خارجی و ایرانی را می‌توان براساس طرز استفاده به دو نوع داخل حمام و بعد از حمام یا خارج از حمام تقسیم کرد. در این مطلب ضمن معرفی بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی (بعد از حمام) برای انواع مو، مزایای استفاده از این محصول را بررسی می‌کنیم.

ماسک مو بعد از حمام برای مدت طولانی روی موها باقی می‌ماند و تارهای مو را به‌خوبی تغذیه می‌کند. این نوع ماسک‌ها معمولاً سرشار از مواد پروتئینی و روغن‌ها هستند تا حتی در ضخیم‌ترین تارهای مو نیز نفوذ کنند. به این ترتیب، دو نیاز اصلی مو یعنی آبرسانی و تقویت‌کنندگی برطرف می‌شود، موهای خشک، وز و آسیب دیده ترمیم میشوند و در مدت استفاه از ماسک مو بدون نیاز به آبکشی، موهایی سالم‌تر و زیباتر خواهید داشت. دکتر آنا گوانش (Anna Guanche)، جراح و متخصص پوست از کالیفرنیا، درباره اهمیت استفاده از ماسک مو می‌گوید:

«ماسک‌های مو حاوی روغن‌های طبیعی، کره‌های طبیعی و عصاره گیاهان هستند تا رطوبت تارهای مو را افزایش داده و به آنها مواد مغذی برسانند. ماسک مو می‌تواند آسیب ناشی از دستگاه‌های حرارتی، رنگ مو و عوامل محیطی را جبران کند. سلامت پوست سر نیز بسیار مهم است و ماسک موی مناسب می‌تواند برای پوست سر نیز مفید باشد.»

قبل از خرید ماسک مو بعد از حمام، قبل از هرچیز باید نوع مو و نیازهای آن را در نظر بگیرید. موهای خشک و آسیب‌دیده به ماسک‌ موی غنی شده با روغن‌های طبیعی مثل آرگان، جوجوبا و نارگیل، پروتئین‌های مفید مثل کلاژن و مواد آبرسان مثل آلوئه ورا نیاز دارند. بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی برای موهای چرب هم باید حاوی ترکیبات کنترل‌کننده ترشح چربی سر مثل روغن درخت چای و عصاره مرکبات باشد. حذف ترکیبات مضر مثل سولفات، پارابن و سیلیکون نیز یکی از مهمترین ویژگی‌های بهترین ماسک مو بعد از حمام است.

لیست بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی (بعد از حمام):

 • ماسک مو روغن آرگان مراکشی او جی ایکس؛ بهترین ماسک مو بعد از حمام برای موهای خشک
 • کرم مو ده کاره ضد ریزش گارنیه مدل بیوتین فورزا؛ بهترین ماسک مو داخل حمام برای موهای چرب
 • ماسک مو کراتین ترزمه؛ بهترین ماسک مو بعد از حمام برای موهای آسیب‌دیده
 • کرم مو لورآل مدل Reparacion Total 5؛ بهترین ماسک مو داخل حمام برای موخوره
 • کرم مو ضد ریزش لورآل سری Elvital؛ بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی برای ریزش مو
 • کرم ترمیم کننده موی رنگ شده گارنیه؛ بهترین ماسک مو بعد از حمام برای موهای رنگ شده
 •  کرم مو ۱۰کاره گارنیه نارنجی؛ بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی برای موهای فر

معرفی بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی (بعد از حمام)

1- ماسک مو روغن آرگان مراکشی او جی ایکس؛ بهترین ماسک مو بعد از حمام برای موهای خشک

ماسک مو روغن آرگان مراکشی او جی ایکس

ماسک مو روغن آرگان مراکشی او جی ایکس، تمام ویژگی‌های بهترین ماسک موی خشک را دارد. سولفات و پارابن به‌طور کامل از این ماسک مو حذف شده تا خشکی موها تشدید نشود. روغن آرگان سرشار از ویتامین E است و با آبرسانی عمیق تارهای مو، خشکی و وزی را از بین می‌برد. اسیدهای چرب موجود در روغن آرگان هم با تغذیه تارهای مو باعث افزایش استحکام و درخشندگی می‌شوند.

پروتئین ابریشم یکی از ترکیبات ماسک مو روغن آرگان مراکشی او جی ایکس است که ضمن تقویت ساختار مو، خاصیت ارتجاعی آن را هم افزایش می‌دهند. امری که در محافظت از موهای خشک و نازک نقشی حیاتی دارد.

 • نقاط قوت: آبرسانی به تارهای مو، تقویت پیاز مو، ضدشوره\
 • نقاط ضعف: ندارد

بیشتر بخوانید: بهترین ماسک مو برای موهای خشک، وز و آسیب دیده

2- کرم مو ده کاره گارنیه مدل بیوتین فورزا؛ بهترین ماسک مو بعد از حمام برای موهای چرب

کرم مو ده کاره ضد ریزش گارنیه مدل بیوتین فورزا 400 میل

کرم مو ده کاره گارنیه مدل بیوتین فورزا، یک کرم مو ضد ریزش با فرمولاسیون سبک و فاقد چربی است. به همین خاطر، بعد از استفاده روی موها احساس چربی و سنگینی ایجاد نکرده و حالت چسبندگی به آنها نمی‌دهد. روغن به‌کاررفته در این ماسک مو بدون نیاز به آبکشی، روغن نارگیل است. بنابراین آبرسانی به پوست و موی سر به‌طور کامل انجام می‌شود ولی چربی موهای چرب بیشتر نخواهد شد. فرمولاسیون کرم مو گارنیه فاقد سولفات است و این امر مانع تشدید ترشح چربی در پوست سر می‌شود.

عصاره میوه پرتقال موجود در کرم مو گارنیه مدل بیوتین فورزا علاوه بر تغذیه تارهای مو با ویتامین C به کنترل ترشح چربی پوست سر هم کمک می‌کند. خواص آنتی اکسیدانی آن هم از موهای شما در برابر آسیب‌های محیطی محافظت می‌کند. بیوتین موجود در این ماسک مو هم در کنار نرم کردن مو به تقویت تارهای مو کمک می‌کند.

 • نقاط قوت: ضدموخوره، تسهیل شانه‌کشی موهای حجیم، آبرسانی عمیق
 • نقاط ضعف: ندارد

بیشتر بخوانید: بهترین ماسک مو برای موهای چرب

3- ماسک مو کراتین ترزمه؛ بهترین ماسک مو بعد از حمام برای موهای آسیب‌دیده

ماسک مو کراتین ترزمه 300 میل

ماسک مو کراتین ترزمه حاوی درصد بالایی کراتین است. کراتین یکی از پروتئین‌های تشکیل‌دهنده ساختار مو است که کمبود آن باعث افزایش وزی و خشکی موها می‌شود. کراتین موجود در این ماسک مو بدون نیاز به آبکشی با نفوذ در تارهای مو، بافت مو را تقویت می‌کند. به این ترتیب نه تنها موهایی صاف و درخشان خواهید داشت بلکه مقاومت و ضخامت تارهای مویتان نیز بیشتر می‌شود.

یکی از مهمترین ویژگی‌های ماسک مو کراتین ترزمه، خاصیت نرم‌کنندگی غیرقابل بازگشت آن است. این محصول وزی مو را تا 72 ساعت بعد از مصرف کنترل می‌کند و با استفاده مداوم، زیبایی موهای آسیب‌دیده را احیا می‌کند. روغن آرگان در کنار کراتین، آبرسانی به موهای آسیب‌دیده را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. در نهایت باید به حذف کامل سولفات و پارابن از فرمولاسیون ماسک مو کراتین ترزمه اشاره کنیم.

 • نقاط قوت: آبرسانی عمیق، رفع گره و موخوره، افزایش استحکام و ضخامت ساقه مو
 • نقاط ضعف: ندارد

بیشتر بخوانید: بهترین ماسک موهای داخل حمام

4- کرم مو لورآل مدل Reparacion Total 5؛ بهترین ماسک مو داخل حمام برای موخوره

کرم حالت دهنده و ترمیم کننده مو لورآل مدل Reparacion Total 5

کرم مو لورآل مدل Reparacion Total 5، موخوره را به‌طور کامل درمان کرده و از ایجاد موخوره جدید هم پیشگیری می‌کند. سرامید موجود در این ماسک مو بعد از حمام با ذخیره رطوبت در فولیکول‌های مو، شکنندگی موها را کاملاً درمان می‌کنند. ترکیبات مغذی مثل روغن کالاندولا و کراتین هم با نفوذ در مو باعث تقویت ساختار و بافت موی شما می‌شوند. امگا 3 یکی دیگراز ترکیبات این ماسک مو لورآل است که ضمن رفع خشکی مو باعث افزایش درخشش موها می‌شود.

با استفاده از کرم مو لورآل مدل Reparacion Total 5، خاصیت ارتجاعی مو افزایش می‌یابد. بنابراین موهایتان دیگر کش نمی‌آید و انعطاف‌پذیری آن بیشتر می‌شود. در نتیجه تارهای مو ضخیم‌تر شده و در عین حال، حالت‌پذیری آنها بهبود می‌یابد. فرمولاسیون این ماسک مو سبک و فاقد چربی است.

 • نقاط قوت: تغذیه تارهای مو، جذب سریع، از بین برنده خشکی مو
 • نقاط ضعف: حاوی سولفات

بیشتر بخوانید: بهترین ماسک مو بدون سولفات

5- کرم مو ضد ریزش لورآل سری Elvital؛ بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی برای ریزش مو

کرم مو لورآل مناسب موهای ضعیف و مستعد ریزش

درمان ریزش مو فقط زیر نظر پزشک و با درمان‌ مشکلات زمینه‌ای امکان‌پذیر است. با این وجود، ماسک مو بعد از حمام می‌تواند با تقویت تارهای مو مانع ریزش آنها شود. این دقیقاً کاری است که کرم مو ضد ریزش لورآل سری Elvital برایتان انجام می‌دهد. با استفاده مداوم از این کرم مو، ریشه و ساقه مو به‌خوبی تغذیه شده و در مقابل ریزش مقاوم می‌شوند. ضمناً شکنندگی ساقه مو را هم برطرف می‌کند که در افزایش عمر تارهای مو بسیار مؤثر است.

آرژنین، بیوتین و ویتامین B5 مهمترین ترکیبات کرم مو ضد ریزش لورآل سری Elvital است. آرژنین با نفوذ در فولیکول‌های مو آنها را تقویت و تغذیه می‌کند و در کاهش ریزش مو هم مؤثر است. بیوتین و ویتامین B5 نیز ضمن خواص تقویت‌کنندگی به کاهش شکنندگی و افزایش مقاومت تارهای مو کمک زیادی می‌کنند. با این ترکیبات، ریشه و بافت ساقه مو ترمیم و تقویت شده و اثرات ریزش مو کاهش می‌یابد.

 • نقاط قوت: ترمیم‌کننده مو، تقویت ریشه و ساقه، فاقد سیلیکون
 • نقاط ضعف: حاوی سولفات

بیشتر بخوانید: بهترین ماسک مو برای موهای کراتینه

6- کرم ترمیم کننده موی رنگ شده گارنیه؛ بهترین ماسک مو بعد از حمام برای موهای رنگ شده

کرم ترمیم کننده موی رنگ شده گارنیه 300 میل

کرم مو ترمیم کننده موی رنگ شده گارنیه ضمن افزایش ماندگاری رنگ مو، آسیب‌های ناشی از درمان‌های شیمیایی مثل دکلره را کاملاً از بین می‌برد. ترکیب ویتامین‌های گیاهی و پروتئین‌ها باعث می‌شود تارهای شکننده مو از درون تقویت شده و ظاهر موها نیز زیباتر و درخشان‌تر شود. قدرت محافظت بالای این ماسک مو بدون نیاز به آبکشی آن را به بهترین گزینه برای استفاده قبل از سشوار و اتو تبدیل کرده است.

پروتئین کرافیل موجود در کرم ترمیم کننده موی رنگ شده گارنیه، ساختار آسیب‌دیده موها را ترمیم می‌کند. نیاسینامید هم ضمن تقویت تارها مو، سرعت رشد آنها را افزایش می‌دهد. عصاره انگور یکی از مهمترین ترکیبات این کرم مو است که علاوه بر آبرسانی با خواص آنتی اکسیدانی از رنگ موی شما به‌خوبی محافظت می‌کند. فرمولاسیون این کرم مو بعد از حمام فاقد سولفات و پارابن و بسیار سبک است.

 • نقاط قوت: افزایش ضخامت مو، درمان شکنندگی مو، ترمیم آسیب 2 ساله با 5 بار استفاده
 • نقاط ضعف: ندارد

7- کرم مو ۱۰کاره گارنیه نارنجی؛ بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی برای موهای فر

کرم مو ۱۰کاره گارنیر نارنجی برای موهای بسیار آسیب دیده 400 میل

کرم مو ۱۰کاره گارنیه نارنجی با ترکیبات غنی خود موهای فر و مجعد را آبرسانی و تغذیه می‌کند. ترکیبات غنی این کرم مو، خشکی و وزی را کاملاً از بین می‌برد و به با صیقلی کردن سطح مو به حفظ حالت طبیعی آنها کمک می‌کند. ضمناً مقاومت مو در برابر گرما را هم افزایش می‌دهد تا بتوانید با خیال راحت از سشوار استفاده کنید. برخی از مهمترین ترکیبات کرم مو ۱۰کاره گارنیه نارنجی عبارتند از:

 • کراتین با خاصیت آبرسانی و تقویت تارهای مو و جلوگیری از شکنندگی و ایجاد موخوره
 • روغن مارولا با خاصیت نرم‌کنندگی و افزایش حالت‌پذیری موها
 • روغن املا با خواص تقویت‌کنندگی و کمک به رشد مو
 • پروتئین گندم با خاصیت تقویت بافت و ساختار مو افزایش ضخامت مو
 • روغن نارگیل با خاصیت آبرسانی، نرم‌کنندگی و براق‌کنندگی مو
 • آرژنین با خاصیت تقویت و تغذیه فولیکول‌های مو

فرمولاسیون کرم مو ۱۰کاره گارنیه نارنجی فاقد چربی و بسیار سبک است. بنابراین روی مو احساس سنگینی ایجاد نمی‌کند و برای انواع مو مناسب است

 • نقاط قوت: درمان موی آسیب‌دیده، کمک به کاهش ریزش مو، درخشان کننده مو
 • نقاط ضعف: ندارد

مزایای استفاده از ماسک مو بدون نیاز به آبکشی

دکتر نیرا ناتان (Neera Nathan)، متخصص پوست از بیمارستان عمومی ماساچوست، درباره فواید ماسک مو می‌گوید: «اکثر ماسک‌های مو می‌توانند با محافظت از تارهای مو، رطوبت‌رسانی به مو و پیشگیری از شکنندگی به‌طور غیرمستقیم در رشد مو نقش داشته باشند. به عبارت دیگر، اگرچه مستقیماً روی بازه رشد مو را تأثیر نمی‌گذارند اما با ویتامین‌ها و مواد معدنی مغذی و مرطوب‌کننده مو، به حفظ طول مو و سلامت آن کمک می‌کنند.»

حتی اگر موهایتان را رنگ نکرده باشید و دچار خشکی شدید نباشید، استفاده از سشوار و قرار گرفتن در معرض آسیب‌های محیطی می‌تواند باعث شکنندگی، موخوره و ضعیف شدن موهایتان شود. از طرفی موهای بلند هم معمولاً دچار خشکی در نیمه پایینی ساقه مو می‌شوند چون چربی پوست سر نمی‌تواند تمام طول ساقه مو را تغذیه کند. با استفاده از بهترین ماسک مو بعد از حمام، مواد مغذی مورد نیاز برای سلامت و استحکام موها را به آنها می‌رسانید.

موارد زیر، برخی از فواید استفاده از بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی است:

 • افزایش درخشش و نرمی موها
 • تأمین رطوبت و آبرسانی به پوست و موی سر
 • کاهش آسیب‌دیدگی و شکنندگی موها
 • کاهش موخوره
 • افزایش سلامت پوست سر و ایجاد محیط مناسب برای رشد مو
 • تقویت ساقه مو
 • افزایش مقاومت مو در برابر آسیب‌های محیطی از جمله گرما و فشار مکانیکی

ویژگی های بهترین ماسک مو بعد از استحمام

تنوع ماسک موهای بعد از حمام داخلی و خارجی آنقدر زیاد است که انتخاب و خرید بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی را به کاری دشوار تبدیل می‌‌کند. با در نظر گرفتن نکات زیر خرید ماسک مو متناسب با نیازهای اساسی موی شما بسیار ساده‌تر خواهد شد.

جنس و شرایط مو

مهمترین ویژگی هر محصول مراقبت از مو، سازگاری آن با نوع مو و نیازهای آن است. انواع موی خشک، چرب، آسیب‌دیده، نازک و ضخیم نیازهای متفاوتی دارند که باید ماسک مو را براساس آنها انتخاب کنید.

 • اگر موی خشک و آسیب‌دیده دارید؛ قبل از هرچیز به قدرت آبرسانی و ترمیم‌کنندگی ماسک مو توجه کنید. ترکیبات ماسک موی خشک باید ضمن تأمین رطوبت موی خشک، تنوع بالایی داشته باشد تا تمام نیازهای تغذیه‌ای مو برطرف شود. وقتی موی شما با انواع ویتامین‌ها و پروتئین‌ها تغذیه شود، فرایند بازسازی و احیای ساقه مو تسریع شده و آسیب‌دیدگی‌ها زودتر برطرف می‌شود.
 • اگر موی چرب دارید؛ ماسک موی شما باید فرمولاسیون سبک و فاقد چربی داشته باشد. وجود ترکیبات کنترل‌کننده ترشح چربی سر مثل روغن درخت چای یا انواع مرکبات و مواد مغذی و آبرسان سبک مثل آلوئه ورا بهترین انتخاب برای موی چرب هستند.
 • اگر موی رنگ شده دارید؛ ماسک مو بدون نیاز به آبکشی برای موهای رنگ شده باید علاوه بر تغذیه ساقه مو، لایه محافظ طبیعی مو را نیز تقویت کند. بنابراین علاوه بر وجود ترکیبات آبرسان و مغذی به وجود آنتی اکسیدان‌های مقاوم‌کننده مو هم دقت کنید. به این ترتیب ماندگاری رنگ مو یا کراتینه بیشتر می‌شود.

ترکیبات مفید در ماسک مو بعد از حمام

بعد از در نظر گرفتن جنس و نیازهای مو باید به لیست ترکیبات ماسک مو بپردازید. صدها ماده و ترکیب گیاهی وجود دارند که برای نرم‌کنندگی، حجیم‌سازی، بازسازی و تغذیه مو در انواع بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی استفاده می‌شوند.محصولی را بخرید که حاوی کره‌ها و روغن‌های گیاهی مثل شی باتر، روغن آرگان، نارگیل، آووکادو، آفتابگردان یا کرچک باشند چون این مواد موها را مرطوب و تغذیه می‌کنند. کراتین، کلاژن، پروتئین گندم و سویا، آمینو اسیدها، عصاره جلبک دریایی و سایر ترکیبات دریایی هم در تقویت و بازسازی موها مؤثر هستند. کلاژن و آلوئه ورا هم با نرم کردن فولیکول‌ها به افزایش خاصیت ارتجاعی مو کمک می‌کنند.

خواص برخی از پرکاربردترین ترکیبات گیاهی در انواع ماسک مو بعد از حمام عبارتند از:

 • آرگان: سرشار از ویتامین E برای نرم‌کنندگی، اسیدهای چرب برای احیای موها و خواص آنتی اکسیدانی برای محافظت از موها است.
 • نارگیل: آبرسانی عمیق مو به‌خاطر وزن مولکولی پایین، کاهش خشکی و وزی و تقویت پروتئین‌های سازنده مو که منجر به افزایش ضخامت تارهای مو می‌شود.
 • موز: حاوی سیلیکای طبیعی با خاصیت افزایش نرمی و درخشش موها، کاهش وزی مو و خواص آنتی باکتریال بالا که به مدیریت شوره سر کمک می‌کند.
 • آووکادو: سرشار مواد معدنی مثل فولیک اسید، آهن و منیزیم که یک لایه محافظ دور کوتیکول مو ایجاد می‌کنند و آسیب‌پذیری مو را کاهش می‌دهند.
 • آلوئه ورا: خاصیت تسکین‌بخشی و ضدالتهاب برای پوست سر به‌خصوص پوست چرب دارد. سرشار از ویتامین‌های C و E، ویتامین B12، فولیک اسید و کولین است که به تقویت تارهای مو کمک می‌کنند.
 • انگور: دارای خاصیت آبرسانی و مرطوب‌کنندگی بالا و سرشار از آنتی اکسیدان برای افزایش مقاومت مو در برابر آسیب‌های محیطی است.
 • سیب: سرشار از فیبر و ویتامین C که در عین تقویت بافت مو به تقویت سد دفاعی مو نیز کمک می‌کند.
 • تخم مرغ: زرده تخم مرغ حاوی ویتامین‌های A و E، بیوتین و فولات با خاصیت تحریک رشد مو و سفیده آن حاوی پروتئین‌های تقویت‌کننده ساقه مو هستند.
 • عسل: خاصیت جاذب رطوبت که به جذب و حفظ آب در پوست و مو کمک می‌کند. همچنین رشد سلول‌های پوست را تحریک کرده و از این طریق باعث تقویت فولیکول‌های مو می‌شود.
 • سرامید: ذخیره رطوبت در کوتیکول‌ها مو و کاهش شکنندگی موها.
 • کراتین: در کنار خواص ترمیم‌کنندگی بالا، خاصیت نرم‌کنندگی و درخشان‌کنندگی نیز دارد.
 • بیوتین: یا همان ویتامین ‌B7 که در کنار تقویت مو و افزایش ضخامت باعث نرمی مو نیز می‌شود.

ترکیبات مضر در ماسک مو بعد از حمام

در نهایت باید به حذف کامل ترکیبات مضر از ماسک مو دقت کنید. برخی از ترکیبات شیمیایی باعث از بین رفتن چربی طبیعی پوست و موی سر و افزایش تحریک‌پذیری آن می‌شوند. البته با ایجاد تعادل بین ترکیبات آبرسان و مغذی می‌تواند مضرات این مواد را به حداقل رساند. ولی بهتر است ماسک مو فاقد چنین ترکیباتی باشد.

بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی باید فاقد مواد زیر باشد:

 • سولفات
 • پارابن
 • سیلیکون

سخن پایانی

ماسک مو بدون نیاز به آبکشی یا بعد از حمام، یکی از بهترین محصولات مراقبت از مو است. با استفاده مداوم از این نوع ماسک مو می‌توانید نواقص و آسیب‌های مو را برطرف کرده و به افزایش سلامت و زیبایی موهایتان کمک کنید. بهترین ماسک مو بعد از حمام باید فاقد سولفات، پارابن و سیلیکون باشد. هنگام خرید ماسک مو بعد از حمام به وجود ترکیبات مرطوب‌کننده و مغذی مثل ویتامین E و C، بیوتین، کراتین، کلاژن، پروتئین‌ها، مواد معدنی مثل منیزیم و روغن‌های طبیعی مثل آرگان و نارگیل دقت کنید.

در پایان، لیست بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی (بعد از حمام) را با هم مرور کنیم:
1- ماسک مو روغن آرگان مراکشی او جی ایکس
2- کرم مو ده کاره ضد ریزش گارنیه مدل بیوتین فورزا
3- ماسک مو کراتین ترزمه
4- کرم مو لورآل مدل Reparacion Total 5
5- کرم مو ضد ریزش لورآل سری Elvital
6- کرم ترمیم کننده موی رنگ شده گارنیه
7- کرم مو ۱۰کاره گارنیه نارنجی

سؤالات متداول

بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی چه ویژگی‌هایی دارد؟ وجود ترکیبات آبرسان مثل آلوئه ورا، ترکیبات مغذی مثل بیوتین و سازگاری با جنس و نیازهای مو از مهمترین ویژگی‌های بهترین ماسک مو بعد از حمام است. با مطالعه این مطلب به‌راحتی می‌توانید بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی برای موهایتان را از میان صدها برند ایرانی و خارجی پیدا کنید.

روش صحیح استفاده از ماسک مو بیرون حمام چیست؟ روش صحیح استفاده از ماسک مو، دستورالعمل روی بسته‌بندی است. اما مهمترین نکته این است که ماسک مو بدون نیاز به آبکشی را روی موهای تمیز و تازه شسته شده بزنید. شست‌وشو باعث باز شدن کوتیکول‌های مو شده و در نتیجه، امکان جذب مواد درون ماسک به ساقه مو را فراهم می‌کند.

بهترین ماسک مو بدون نیاز به آبکشی ایرانی کدام است؟ ماسک موی بدون نیاز به آبکشی برندهای ایرانی بیول، سینره و فولیکا برخی از بهترین محصولات ایرانی موجود در بازار هستند.

منابع:
https://www.byrdie.com/best-overnight-hair-masks-4797320
https://www.healthline.com/health/how-to-use-hair-mask
https://www.elle.com/beauty/makeup-skin-care/g60459871/best-hair-mask-hair-growth/

: امتیاز دهید(راست به چپ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

انبارگردانی امیلی تا 50 % تخفیف  کلیک کنید

نیاز به مشاوره پوست و مو داری؟!

ما تو اینستاگرام آنلاینیم! تو دایرکت سوالتو بپرس...