در حال نمایش 11 نتیجه

اسپری ضد آفتاب باریسان اوریاژ spf 50

قیمت اصلی 1,950,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,740,000 تومان است.

خرید ضدآفتاب های اوریاژ اصل

ضدآفتاب اوریاژ اصل به خوبی مقاومت در برابر گرما و آب را ارائه می‌دهد. این ضدآفتاب در انواع مختلفی موجود است، به‌طوری که هر فرد می‌تواند بر اساس نیاز خود، گزینه مناسبی را انتخاب کند. ضدآفتاب اوریاژ اورجینال دارای پوشش خوبی است و به همین دلیل، خرید آن برای اکثر افراد گزینه‌ای مناسب به حساب می‌آید. هرچند قیمت آن متفاوت است ولی با توجه به کارایی بالا، قیمت مناسبی دارد که خرید این محصول را اقتصادی می‌سازد.

uriage-logo

نام برند: uriage

محل دفتر مرکزی: فرانسه
سایت اصلی اوریاژ: https://www.uriage.com/

ضدآفتاب اوریاژ اصل دارای عناصر حفاظتی و ارگانیک قوی است که شما را در برابر اشعه‌های آفتاب محافظت می‌کند. اگر به دنبال یک محصول با بافت سبک هستید، ضدآفتاب اوریاژ گزینه‌ی ایده‌آلی برای شماست. این محصول به راحتی پخش می‌شود و علاوه بر آن، مقاومت بسیار خوبی در برابر آب دارد. بنابراین، خرید ضدآفتاب اوریاژ به عنوان یک محافظ در برابر گرما و اشعه خورشید یک اقدام ضروری به حساب می‌آید.

خرید محصولات اوریاژ

ضدآفتاب اوریاژ اورجینال، علاوه بر این‌ها، رطوبت لازم برای پوست را فراهم می‌کند و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می‌کند. قیمت این ضدآفتاب بستگی به ترکیبات مورد استفاده دارد که برای تولید آن به کار می‌رود و ممکن است متغیر باشد. با استفاده از ضدآفتاب اوریاژ، می‌توانید از ایجاد نقایص صورت و تیرگی جلوگیری کنید و این محصول هیچ گونه عوارضی ایجاد نخواهد کرد، بلکه به عنوان یک محافظ عمل می‌کند. قیمت آن نیز بستگی به نوع و کاربری محصول دارد.